Najnowsze wiadomości

Czym jest impotencja?

Wpływ cukrzycy na potencję

Wieczny chłopiec - syndrom Piotrusia Pana

30 maja 2023 10:06

Kremy i żele na potencjęWspomaganie jakości i długości stosunku u mężczyzn możliwe jest zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Stymulacja polega w głównej mierze na dostarczaniu do organizmu, zarówno wewnątrz, jaki na zewnątrz, pewnych symulatorów, które mają znaczący wpływ na efekt końcowy, czyli pełną satysfakcję zarówno mężczyzny, jak i jego partnerki z odbytego stosunku. Jakie są kremy i żele na potencję?

Prędkość działania środków na poprawę potencji – suplementacja wewnętrzna i zewnętrzna

Suplementacja wewnętrzna, jeśli chodzi o prędkość, jaką można dostrzec w przypadku efektów jej stosowania, jest najmniej wydajna, natomiast jej rezultaty utrzymują się najdłużej. Działanie suplementów, a także leków, w odpowiedniej dawce oraz według zaleceń lekarza, ma na celu usystematyzowanie całego organizmu, dostarczenie mu potrzebnych składników odżywczych oraz innych, na których zapotrzebowanie jest szczególnie wysokie. W przypadku problemów z potencją głównie chodzi o wzmacnianie przepustowości naczyń krwionośnych oraz ich uelastycznianie, a także o prawidłową współpracę pomiędzy układem krwionośnym a nerwowym i rozrodczym.

Suplementacja zewnętrzna

Druga opcja, którą można zastosować w przypadku kłopotów z erekcją, to stymulacja zewnętrzna, polegająca na dostarczaniu organizmowi pewnych elementów od zewnątrz. Elementy te to nie tylko stymulatory zmysłowe, odbierane przez wzrok, słuch czy też węch, ale przede wszystkim dotyk.

Odpowiednie przygotowanie członka na odbycie stosunku jest jednym z podstawowych czynności, jakie są konieczne do zrobienia, by sam stosunek mógł odbyć się bez przeszkód, oraz by zarówno partner, jak i partnerka odczuwali podczas niego przyjemność.

Ratunek z zewnątrz

Stymulacja może opierać się na wykorzystywaniu odpowiedniego rodzaju żeli i kremów na potencję, dostosowanych składem do swojej roli. Specyfiki te zawierają w sobie składniki, które są znanymi afrodyzjakami i stymulatorami, jak żeń-szeń, korzeń miłorzębu japońskiego, kofeina oraz inne. W odpowiednim stężeniu oraz wspomagane przez pozostałe składniki, przedostają się do wnętrza członka poprzez skórę (dyfuzja przebiega szybko, ponieważ skóra na członku jest cienka i dość delikatna), a tam spełniają swoje zadanie, pomagając rozszerzać naczynia krwionośne oraz transportować krew do każdego zakamarka prącia, dając możliwość pełnego wzwodu.

Funkcja ochronna

Kremy i żele stymulujące pełnią także funkcję ochronną. Jak było wspomniane, skóra członka jest delikatna, podczas tarcia może ulec ona uszkodzeniu. Aby temu zapobiec, preparaty te zawierają w sobie także składniki wspomagające regenerację naskórka, nawilżające go, oraz łagodzące powstałe wcześniej urazy.

Żele i kremy na potencję to także jeden z podstawowych elementów gry wstępnej przed stosunkiem. Użycie ich powoduje, że do palety doznań dochodzi również dotyk, który w tym większym stopniu prowadzi do odpowiedniego nastroju oraz pomaga przygotować się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, do dalszej części aktu.