Pierwsze kroki Dla Sprzedawców Dla Kupujących Kanały płatności Tabela prowizji SMS Premium Pro Załóż darmowe konto Logowanie
Polecamy ten hostingYupo.pl - O firmie
Yupo.pl świadczy usługi internetowe od 2008r. W ofercie Yupo.pl znajdują się: rejestracja i utrzymanie domen, serwery www/e-mail, serwery wirtualizowane (vps), serwery dedykowane i certyfikaty ssl. Serwerownia Yupo.pl zlokalizowana jest na terenie kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w jednym obiekcie z najważniejszymi urządzeniami sieci i serwerami UWM. Nowoczesna infrastruktura serwerowni jest stale modernizowana i udoskonalana.

Obsługa
Każdy Użytkownik korzysta w Yupo.pl z wielu form obsługi. Użytkownicy mogą administrować swoimi usługami z poziomu panelu zarządzającego zintegrowanego z systemami rejestracji domen oraz infrastrukturą techniczną. Mają także do dyspozycji obsługę przez konsultanta telefonicznie, mailowo oraz poprzez chat. Użytkownicy otrzymują wygodne formy płatności, w tym dla stałych Klientów i Partnerów dostępna jest forma płatności odroczonej.

Partnerski system współpracy
Yupo.pl posiada doświadczenie w zakresie przejmowania obsługi od mniejszych usługodawców hostingowych, z zachowaniem parametrów usług świadczonych na rzecz ich Klientów. Partnerzy mają do dyspozycji ceny partnerskie do dalszej odsprzedaży lub system prowizyjny.

Serwery
Serwerami w Yupo.pl są wysokiej jakości serwery produkowane przez firmę Thomas Krenn AG specjalizującą się w technologiach przeznaczonych dla Data Center. Yupo.pl jest partnerem technologicznym i handlowym firmy Thomas Krenn AG. Dzięki stałej współpracy z producentem serwerów Yupo.pl wykorzystuje wiodące na rynku technologie, dedykowane pod względem zaprojektowania i wykonania rozwiązaniom serwerowym.

Administracja serwerami
Do każdego serwera vps i serwera dedykowanego w Yupo.pl Użytkownik może zakupić dodatkowo usługę administrowania. Zakres usługi jest elastycznie dostosowywany do potrzeb Użytkownika.

Link do firmowej strony internetowej: yupo.pl

Na skróty

Płatności Online sp. z o.o.