Pierwsze kroki Dla Sprzedawców Dla Kupujących Kanały płatności Tabela prowizji SMS Premium Pro Załóż darmowe konto Logowanie
Polecamy ten hostingBlink.pl to dobry hosting w dobrej cenie. 86% Użytkowników usług poleca Blink.pl znajomemu, przede wszystkim wskazując, że jest to rozwiązanie niezawodne i wyróżniające się świetnym supportem. Bo naprawdę słuchamy Klientów.

Oto dwie przykładowe historie zadowolonych Klientów, które pokażą Ci, jaka jest filozofia naszej pracy i dlaczego warto wybrać właśnie nas:

Satysfakcja użytkowników jest nieustannie monitorowana. Przykładamy do tego nie mniejszą wagę niż do nieustannego technicznego monitoringu serwerów. W jednej z ankiet satysfakcji Klient zgłosił problem z filtrowaniem strony przez antywirus McAfee, jednak nie był przekonany, że możemy coś z tym zrobić. Alert wyglądał na fałszywie pozytywny. Natychmiast skontaktowaliśmy się z tym producentem oprogramowania, aby wyjaśnić tą sprawę. Już następnego dnia strona Klienta nie była filtrowana w tym programie i Klient odetchnął z ulgą. A to tylko jeden z wielu przykładów, kiedy nasz zespół rozwiązuje problemy, których przyczyna wcale nie leży po naszej stronie.

Druga historia dotyczy przywracania stron z backupu. Strona jednego z Klientów została zmanipulowana i rozsyłała spam przez formularz. Stało się tak z powodu trywialnego hasła oraz przestarzałego systemu CMS. Klient długo nie wierzył, że wina leży w stronie www. Jednak, po przywróceniu z backupu niezainfekowanej wersji sprzed 5 dni wysyłka spamu ustała natychmiast, a Klient bez problemu dokonał aktualizacji i zmienił hasło. Takie przywrócenie strony z backupu może być wykonane bezpłatnie, z poziomu Panelu Klienta, bo backupy stron są przechowywane 7 dni. To o 700% dłużej niż u większości krajowych operatorów hostingu, a nawet nie trzeba po to dzwonić do BOK!

Właśnie takie historie Klientów, którzy uzyskali szybką i fachową pomoc, wyróżniają nasz hosting. Wierzymy, że zapamiętasz je lepiej, niż gdybyśmy opowiedzieli Ci o monitoringu serwerów 24/7, podwójnych torach zasilania, trzech tonach paliwa którym zatankowany jest agregat prądotwórczy na wypadek większej awarii, czy też o ludziach w BOK, którzy uwielbiają ścigać się na wskaźniki zadowolenia Klientów z procesu obsługi.

Przekonaj się i jeszcze dziś wypróbuj nas bezpłatnie!


Link do firmowej strony internetowej: blink.pl

Na skróty

Płatności Online sp. z o.o.