Pierwsze kroki Dla Sprzedawców Dla Kupujących Kanały płatności Tabela prowizji SMS Premium Pro Załóż darmowe konto Logowanie
Polecamy ten hostingFirma
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa na rynku informatycznym i internetowym od ponad 10 lat.
Oprócz świadczonych usług hostingowych (www.linuxpl.com), firmą zajmuje się udostępnieniem i obsługą serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych (www.serveradmin.pl, http://vps.serveradmin.pl), rejestracją domen internetowych oraz telefonią internetową (www.linuxfon.pl).

Nasza infrastruktura sprzętowa i sieciowa
Do dyspozycji mamy łącza o przepustowości sumarycznej powyżej 100 Gbit, które są obsługiwane przez światłowody od kilkunastu providerów. Czasy dostępu (pingi) do serwerów są rzędu 40-50 ms. Pomieszczenia, w którym znajdują się serwery są klimatyzowane, odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób trzecich.
Obecnie na potrzeby hostingu posiadamy ponad 100 osobnych serwerów z procesorami Xeon i AMD Opteron oraz Intel i7, które posiadają od 4 do 64 GB pamięci RAM. Używamy dysków SATA, SAS jak i nowych dysków flashowych SSD. Serwery bazodanowe są ulokowane na osobnych dyskach SAS i SSD. Posiadamy również wiele innych serwerów ktore zapewniają kopie bezpieczeństwa, obsługę DNS i pozostałe zaplecze hostingowe. Sumaryczna liczba maszyn pod wszystkie usługi przekroczyła w 2010 roku 280 sztuk.

Jak pracujemy...
Nad rozwojem Serveradmin.pl S.C. pracuje obecnie kilkanaście osób. Staramy się o dobry wizerunek naszej firmy. Support dla naszych Klientów jest realizowany przez całą dobę, również w weekendy. Mamy wyróżniający sie system kontaktu z administratorami zapewniony przez kanały Live Chat, telefon (infolinia), Gadu-Gadu i e-mail. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, posiadamy dużą wiedzę na temat używanego przez klientów panelu DirectAdmin, pozwala to na pisanie dodatkowych wtyczek, niespotykanych nigdzie indziej.


Link do firmowej strony internetowej: linuxpl.com

Na skróty

Płatności Online sp. z o.o.