Pierwsze kroki Dla Sprzedawców Dla Kupujących Kanały płatności Tabela prowizji SMS Premium Pro Załóż darmowe konto Logowanie
Polecamy ten hostingWEBSERWER.PL to przede wszystkim usługi hostingowe i ponad 10 lat doświadczenia.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż domen internetowych, utrzymanie stron www na:
- serwerach współdzielonych,
- wirtualnych serwerach prywatnych (VPS),
- serwerach dedykowanych,
oraz biznesowe konta pocztowe e-mail.

Trzon naszej firmy stanowią wykwalifikowani administratorzy, z wieloletnim doświadczeniem z zakresu tworzenia i utrzymania sieci teleinformatycznych, administracji systemami operacyjnymi linux i windows oraz serwerami poczty e-mail.

Na pierwszej linii kontaktu zawsze stoją nasi młodsi administratorzy, którzy od ręki starają się rozwiązywać zgłaszane problemy, prowadzić użytkowników krok po kroku podczas zakupu i konfiguracji świadczonych przez nas usług, bądź migracji do nas od innych operatorów.

Przygotowują również faktury dla zapominalskich, robią co mogą by odzyskać utraconą przez nierozwagę domenę i starają się pomóc w sprawach często wykraczających ponad podstawowy zakres.

W codziennych zmaganiach z nadchodzącymi prośbami i dodatkowymi zleceniami, administratorów wspomaga grupa webdeveloperów i webdesignerów, na co dzień oddanych pracy przy webaplikacjach i serwisach internetowych w firmie-matce tj. Lingua-IT.
To dzięki nim nasza platforma serwerowa jest ciągle rozwijana i aktualizowana tak, aby popularne - najczęściej opensource'owe - oprogramowanie wykorzystywane przez naszych klientów do zarządzania ich stronami, mogło działać bez zgrzytów.

Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi spełniały najwyższe standardy. Jeśli jednak znalazłby się powód do ujmy, zachęcamy do informowania nas o tym.
Nieustannie dążymy do tego, aby być jeszcze lepszymi w tym, co robimy na co dzień.

Wychodząc z założenia, że nie można tylko zarabiać, trzeba też coś dawać - wspieramy organizacje pro-zwierzęce w ramach naszych usług, a prywatnie jako wolontariusze.

Link do firmowej strony internetowej: webserwer.pl

Na skróty

Płatności Online sp. z o.o.