Pierwsze kroki Dla Sprzedawców Dla Kupujących Kanały płatności Tabela prowizji SMS Premium Pro Załóż darmowe konto Logowanie
Polecamy ten hostingPOLSERWER.pl to przede wszystkim ludzie! Ludzie dla których sukces i zadowolenie Klienta jest ich osobistym sukcesem. Usługi dostarczane przez nas dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach, a przy tym niesamowicie elastyczne zarówno parametrami jak i cenami.

Nasza oferta skierowana jest do wymagających i zorientowanych na sukces klientów. Posiadamy w ofercie serwery wirtualne, serwery vps oraz serwery dedykowane ? do wyboru w zależności od wymagań klienta. Rejestrujemy domeny internetowe i prowadzimy sprzedaż certyfikatów SSL które pomagają podnieść wiarygodność serwisu www dla klientów internetowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, i z przyjemnością pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów technicznych, i nie tylko ? Posiadamy własną serwerownię, co pozwala nam zapewnić dostęp do usług nawet na poziomie 99,99%. Zapewniamy również możliwość kolokacji urządzeń.

Nasze serwery wirtualne obsługiwane są przez intuicyjny system cPanel, dla pozostałych serwerów możemy zapewnić panel DirectAdmin w super cenach. Cały czas staramy się o dobry wizerunek firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi obecnymi promocjami ? każdy znajdzie coś dla siebie. Dla klientów chcących zmienić obecnego dostawcę usług hostingowych w całości pomagamy z przeniesieniem konta do nas, zarazem dając atrakcyjny rabat na usługi. U nas możesz liczyć na najniższą cenę! najlepszy poziom obsługi! A wszystko świadczone na najwyższym poziomie!

http://www.polserwer.pl


Link do firmowej strony internetowej: polserwer.pl

Na skróty

Płatności Online sp. z o.o.