Pierwsze kroki Dla Sprzedawców Dla Kupujących Kanały płatności Tabela prowizji SMS Premium Pro Załóż darmowe konto Logowanie
Polecamy ten hosting


Wśród naszych Partnerów odnotowaliśmy powtarzające się problemy z hostingiem w Polsce. Wiele firm oferujących usługi utrzymania serwisów internetowych nie posiada poprawnie skonfigurowanego środowiska PHP lub baz danych. W związku z tym postanowiliśmy pomóc naszym obecnym oraz przyszłym Partnerom w wyborze nowego lub przeniesienia się ze starego hostingu. Zgodnie z naszym programem certyfikacji, hosting taki powinien spełniać kilka wymogów odnośnie zainstalowanych bibliotek PHP, dostępu do bazy danych MySQL oraz szybkości reakcji w przypadku wystąpienia problemów technicznych.


Firma, o której informacje znajdą się w naszym serwisie, otrzyma prawo do umieszczenia na swojej stronie logo certyfikatu w formie graficznej o wyglądzie:
Hosting rekomendowany przez naszą firmę powinien spełniać następujące wymagania:

 • Obsługa skryptów w języku PHP w wersji co najmniej 5.0. Kryterium konieczne.
 • Zainstalowana biblioteka cURL w PHP. Kryterium konieczne.
 • Możliwość korzystania z co najmniej jednej bazy danych MySQL. Kryterium konieczne.
 • Dostęp do edycji bazy danych przez połączenie z zewnątrz serwera bez konieczności korzystania z narzędzi działających w oknie przeglądarki internetowej (np. phpMyAdmin). Nie jest to kryterium konieczne.
 • Gwarantowany czas reakcji na zgłoszenie awarii hostingu wynoszący w godzinach dziennych (np. od 10:00 do 18:00):
  • poniżej 1 godziny w dni powszednie w przedziale co najmniej 8 godzin.
  • poniżej 2 godzin w dni wolne od pracy w przedziale co najmniej 6 godzin.Firma, która zagwarantuje wymienione w naszej specyfikacji parametry, będzie rekomendowana w formie:

 • certyfikatu w naszym serwisie internetowym.
 • oddzielnej strony internetowej z:
  • logo firmy maksymalnych wymiarach:
   • szerokość: do 600 px
   • wysokość: do 200 px
  • informacją tekstową o firmie, jej usługach i cennikiem. Łączna długość tekstu: do 2000 znaków. Tekst może zawierać linki do stron internetowych firmy hostingowej.
 • Umieszczenia informacji (miniatura logo o szerokości 150px + tekst do 300 znaków) w spisie hostingów rekomendowanych na naszej stronie internetowej oraz w panelu administracyjnym naszego Partnera. Informacja ta będzie zawierać link do certyfikatu firmy hostingowej.


Aby wykonać weryfikację, podejmujemy następujące czynności:

 • Założenie konta testowego dla najniższego pakietu w firmie hostingowej.
 • Sprawdzenie prawidłowości hostingu z wymienionymi parametrami technicznymi.
 • Sprawdzenie czasu reakcji na zgłoszenie błędu.

Konto testowe powinno być utrzymywane bezpłatnie przez firmę hostingową przez cały okres certyfikacji. Spółka Płatności Online zapewnia, że nie będzie go wykorzystywać do innych celów niż sprawdzenie poprawności działania hostingu a dane dostępowe stanowić będą informację poufną.


Procedura weryfikacji hostingu polega na wykonaniu przez naszą firmę następujących czynności:

 • Złożenie zamówienia podstawowego pakietu hostingowego przez stronę internetową firmy hostingowej.
 • Utworzenie testowej bazy danych MySQL (jeśli nie jest automatycznie tworzona).
 • Połączenie się z testową bazą danych klientem działającym pod Windows (np. MySQL-front).
 • Założenie tabeli testowej w testowej bazie danych.
 • Utworzenie kilku rekordów w tabeli testowej w testowej bazie danych.
 • Połączenie się z hostingiem za pomocą klienta FTP. (np. Total Commander, FileZilla).
 • Wgranie do hostingu skryptów w języku PHP umożliwiających wykonanie testowej transakcji z naszym serwerem.
 • Zgłoszenie pytania do obsługi hostingu celem określenia czasu udzielenia odpowiedzi.Logo certyfikatu na stronie internetowej firmy hostingowej musi być podlinkowane z unikalnym identyfikatorem certyfikatu, który firma hostingowa otrzyma po weryfikacji zgłoszenia. Przykładowy kod HTML:

<a href=\"https://platnosci-online.pl/polecamy-hosting.html?cert=4iuhr98\" target=”_blank”>
   <img src=”logo_certyfikatu.jpg” border=\"0\">
</a>


Uzyskanie oraz utrzymanie certyfikatu jest bezpłatne.


Certyfikat wydawany jest na czas nieokreślony z zastrzeżeniem, że może zostać cofnięty w następujących przypadkach:

 • Firma hostingowa przestała świadczyć swoje usługi.
 • Parametry hostingu przestały spełniać wymagania techniczne certyfikatu.

W przypadku zmian w hostingu mających wpływ na certyfikat, firma hostingowa zostanie poinformowana droga e-mail z prośbą o wyjaśnienie. Brak odpowiedzi w terminie 7-dniowym spowoduje automatyczne anulowanie ważności certyfikatu.


Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego.

Pobierz broszurę w pliku PDF.Logo firmyKrótki opisData certyfikatu

WEBSERWER.PL to przede wszystkim usługi hostingowe i ponad 10 lat doświadczenia. Nasza oferta obejmuje sprzedaż domen internetowych, utrzymanie stron www na: - serwerach współdzielonych, - wirtualnych serwerach prywatnych (VPS), - serwerach dedykowanych, oraz biznesowe konta pocztowe e-mail.

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-07


Ecenter.pl świadczy usługi od 2000 roku. Z usług ecenter.pl chętnie korzystają małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również duże firmy oraz klienci indywidualni. Dzięki zaangażowaniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, zdobyliśmy zaufanie wielu tysięcy odbiorców z całego świata.

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-11


Hostilla.PL - Hosting profesjonalny, ze szczególnym naciskiem na aspekty techniczne wraz z zaawansowanym wsparciem technicznym.

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-05


JCHost.pl W branży hostingowej działamy od 1996 roku. Stawiamy na jakość i wydajność naszych rozwiązań. Dzięki ciągłym inwestycjom jesteśmy w stanie zaoferować jedne z najszybszych serwerów na rynku. Specjalizujemy się w hostowaniu sklepów internetowych, oraz innych aplikacji intensywnie wykorzystujących bazy danych.

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-13


Yupo.pl świadczy usługi internetowe od 2008r. W ofercie Yupo.pl znajdują się: rejestracja i utrzymanie domen, serwery www/e-mail, serwery wirtualizowane (vps), serwery dedykowane i certyfikaty ssl. Serwerownia Yupo.pl zlokalizowana jest na terenie kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-16


NQ.pl (Netlink sp. z o.o.). Od 2000 roku dostarczamy wysokiej jakości usługi hostingowe dla firm oraz osób prywatnych. Posiadamy własną, odpowiednio zabezpieczoną serwerownię, zlokalizowaną w Polsce. Oferujemy: konta hostingowe, serwery dedykowane i VPS, domeny, certyfikaty SSL oraz serwery SVN. www.nq.pl

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-07


Domena.pl jest jednym z liderów rynku internetowego w Polsce. Firma specjalizuje się w rejestracji i utrzymywaniu domen internetowych oraz hostingu WWW. Ofertę dopełniają tworzenie stron WWW oraz usługi związane z marketingiem w wyszukiwarkach internetowych (SEO/SEM).

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-26


Netlook.pl od początku 2003r. nieprzerwanie i z sukcesem świadczy usługi hostingowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy użytkowników. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania internetowe, których zalety i bezawaryjność doceniają nasi Klienci.

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-20


Grupa POLSERWER działa w branży hostingowej od 2003 roku. Posiadamy w ofercie serwery www, vps, dedykowane, prowadzimy rejestrację domen, sprzedaż certyfikatów SSL oraz wiele innych. Nasza oferta jest elastyczna i potrafimy ją dostosować do wszelakich wymagań naszych klientów.

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-20


Blink.pl to dobry hosting w dobrej cenie. Tak mówią o nas Klienci; 86% użytkowników usług poleca Blink.pl znajomemu, przede wszystkim wskazując, że jest to rozwiązanie niezawodne i wyróżniające się świetnym supportem. Świetne ceny i możliwość powierzenia przetwarzania danych osobowych to dodatkowe atuty.

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-24


Biznes-Host.pl to serwis zajmujący się szeroko rozumianym hostingiem. W naszej ofercie znajdą Państwo Hosting, serwery VPS, serwery dedykowane oraz domeny. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi Firm oraz osób indywidalnych, które prowadzą e-biznes w Internecie. Jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Na naszym koncie mamy implementację rozwiązań dla kilkudziesięciu serwisów, które wymagały indywidualnych rozwiązań.

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-05


Świadczymy usługi hostingowe od ponad 10 lat. Ofertujemy serwery WWW po konkurencyjnych cenach. Oprócz świadczonych usług hostingowych, firmą zajmuje się udostępnieniem i obsługą serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS dla klientów biznesowych i klientów indywidualnych rejestracją domen

» Link do certyfikatu
» Opis firmy

2013-06-07


Na skróty

Płatności Online sp. z o.o.