Pierwsze kroki Dla Sprzedawców Dla Kupujących Kanały płatności Tabela prowizji SMS Premium Pro Załóż darmowe konto Logowanie
Bezpieczeństwo Partnera


EV SSL to najbardziej zaawansowana i jedna z najdroższych technologii wykorzystywanych w certyfikatach SSL.

Wszystkie dane w czasie transmisji danych pomiędzy serwerem platnosci-online.pl a Klientem są szyfrowane za pomoca protokołu SSL. Certyfikat wiarygodności firmy SSL EV (SSL Extended Validation) został wystawiony przez najbardziej znaną i renomowaną międzynarodową firmę:

GeoTrust Inc.
350 Ellis Street, Bldg. J
Mountain View, CA 94043-2202, USA

W czasie każdej transakcji, podczas wyboru płatności za towar/usługę w sklepie internetowym, połączenie jest szyfrowane. Świadczy o tym zielony pasek certyfikatu SSL EV w adresie internetowym.

Wygląd przeglądarki Mozilla Firefox z wykorzystaniem szyfrowania SSL z certyfikatem SSL EV:


Wygląd przeglądarki Internet Explorer z wykorzystaniem szyfrowania SSL z certyfikatem SSL EV:


Wygląd przeglądarki Google Chrome z wykorzystaniem szyfrowania SSL z certyfikatem SSL EV:


Wygląd przeglądarki Opera z wykorzystaniem szyfrowania SSL z certyfikatem SSL EV:


Po kliknięciu na nazwie firmy Platnosci Online sp. z o.o. (zawartej w zielonym pasku w adresie) otrzymamy informację o certyfikacie SSL EV:
Po zaksięgowaniu płatności od Klienta, system platnosci-online.pl generuje potwierdzenie zrealizowania transakcji i wysyła je drogą elektroniczną do serwera sprzedawcy oraz jako e-mail do kupującego (jeśli takie potwierdzenie ma być przesłane). Dzięki temu sprzedawca może podjąć dalsze kroki aby zrealizować zamówienie klienta.

Klient znając identyfikator transakcji może na stronie sprawdzenie transakcji uzyskać w dowolnej chwili pełne informacje o jej statusie. Identyfikator transakcji jest podawany Klientowi po rozpoczęciu procedury płatności za towar/usługę.

Na skróty

Płatności Online sp. z o.o.